Co chcesz zaprosić do swojego życia?

Zaufanie. I spokój, że jestem na dobrej drodze, a Życie działa dla mojego dobra.” To są jakości, które zapraszam do mojego życia w zbliżającym się czasie.

Nasze intencje mają ogromną moc. Chociażby dlatego, że aby przywołać intencję, potrzebujemy najpierw się zatrzymać w ciszy. Stworzyć sobie przestrzeń. Posłuchać siebie i usłyszeć czego pragniemy. Tworzenie intencji pomaga nam wracać do siebie.

Intencje również wywołują w nas emocje. A długo przeżywane emocje przechodzą w stany. Jeżeli Twoją intencją, tym co chcesz przywołać do swojego życia, jest przykładowo radość, spokój, autentyczność lub bliskość w relacjach, samo wywołanie intencji w pamięci powoduje przypływ związanych z Twoją intencją emocji. Im częściej przywołujesz swoją intencję, tym bardziej ma ona szansę zamienić się w nawyk emocjonalny, czyli długo utrzymujący się stan radości, spokoju, bliskości… Tworzenie intencji pomaga nam przeżywać emocje jakich pragniemy.

Nasze intencje i związane z nimi uczucia pomagają nam podejmować decyzje i działać w zgodzie ze sobą. Jeśli Twoją intencją jest więcej radości w życiu, uczucie radości będzie Twoim kompasem. Wybierając pomiędzy kilkoma rozwiązaniami, będziesz czuła w ciele, które rozwiązanie wywołuje w Tobie najwięcej radości. Tworzenie intencji pomaga nam sprawniej poruszać się w życiu.

Słuchanie naszych potrzeb jest częścią naszej intuicji, czyli naszego wewnętrznego GPS. Słuchaj serca i konsultuj się z głową. Taka kolejność ma więcej sensu, niż podążanie za głową pełną często cudzych pomysłów na to jak powinnyśmy żyć.  A więc…

Co chcesz przywołać do swojego życia?

Nie omiataj tego ćwiczenia wzrokiem, to nic Ci nie da. Żeby ćwiczenia miały moc, trzeba je zrobić. To naprawdę wiele zmienia:)

Z przyjemnością poznam Twoją perspektywę! Odezwij się do mnie w każdej chwili. Jestem tu, aby Cię wspierać! Jeśli masz pytania, potrzebujesz wyjaśnień lub czujesz się zagubiona na zawodowym rozdrożu, napisz do mnie na adres: magdalenamoskal@profundo-coaching.com.

Cenię Twoje osobiste doświadczenie i chętnie dowiem się, gdzie jesteś na swojej drodze. Nie musisz spędzać życia na rozdrożu:)

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Magda

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *